Volajte: +421 903 214 890

Priemyselné brány

Vyrobíme vám priemyselnú bránu na mieru a namontujeme. Máte záujem?
Kontaktujte nás
Priemyselné brány 1131
Priemyselná brána 1130
Priemyselné brány 1133

Rolovacie rýchlobežné brány:

Priemyselné brány 2

Rolovacie rýchlobežné brány Ditec:

 • Flexibilné priemyselné rýchlobežné brány DITEC pracujú rádovo rýchlejšie ako sekčné brány, čím zabraňujú vnikaniu prachu a iných nečistôt a prestupu chladu, tepla, prachu a hluku, čím zabraňujú prieniku prachu a iných nečistôt, chladu a tepla.
 • Preto ich nájdete na miestach, ako sú  sklady potravín, výrobné a chemické závody alebo distribučné sklady a logistické centrá.
 • Spoločnými znakmi dverí sú spoľahlivá prevádzka, rôzne možnosti ovládania pomocou rôznych senzorov, vyspelé bezpečnostné riešenia a estetický vzhľad. Dajú sa objednať v niekoľkých prevedeniach podľa potrieb zákazníka.
 • Ľahko sa inštalujú a jednoducho nastavujú. Štandardne sa dodávajú s priehľadnou častou, alebo aj  celá plachta môže byť priehľadná.
 • K prevádzke je k dispozícii široká škála ďalšieho príslušenstva.
 • Pre zväčšenie kliknite na obrázok brány:
Priemyselné brány 1
Priemyselná brána 3
Rýchlonavíjacia samoopraviteľná brána z PVC

Ditec Sector Reset = rýchlonavíjacia samoopraviteľná brána z PVC

Ditec Sector Reset sú samoopraviteľné rolovacie dvere s mäkkou spodnou hranou pre dokonalé utesnenie. Brána je správnou voľbou pre potreby vysokého výkonu.

Plne pružná plachta umožňuje rýchle otváranie a zatváranie dverí bez výstuh. S motorom INVERTER rýchlosť je možné nastaviť podľa potreby a môže dosiahnuť až 3 m / s. Samoopraviteľná vlastnosť plachty minimalizuje prestoje v prípade kolízie.

Vďaka vysokej pracovnej rýchlosti nezostáva brána otvorená dlhšie, ako je potrebné.

Plachta je zabezpečená zipsom v bočnej vodiacej lište, čím je zaistené výrazné utesnenie. Tým sa minimalizuje unikanie vzduchu a prachu cez danú oblasť. V prípade brán vybavených motorom INVERTER, prebieha zatváranie postupne, takže bránu je možné zavrieť aj v prípade silného nárazového vetra.

S rýchlosťou otvárania až 3,0 m / s, navrhnuté pre 1000 cyklov otvárania za deň.

Unikátny bezpečnostný systém pre samokontrolu (SLE) a fotobunky detekujú všetky prekážky a v prípade potreby bránu znovu otvoria. Samotná plachta je takisto bezpečná, pretože je navrhnutá s mäkkým spodným okrajom a bez výstuh.

V prípade núdze potiahnutím červenej páky uvoľníte protizávažia a otvoríte bránu.

Aerodynamický dizajn. Vďaka veľkým oknám je možné zabezpečiť takmer úplnú priehľadnosť. Na požiadanie je možná potlač plachty jedinečným dizajnom.

Rýchlo navíjacia brána Ditec Sector Reset si vďaka malému počtu pohyblivých častí a jedinečnému vedeniu plachty si vyžaduje len veľmi malú údržbu.

Vďaka samoopravnej vlastnosti plachty a konštrukcii bez výstuh sú náklady na obnovu nízke. Protizávažia znižujú zaťaženie motora, čím sa predlžuje jeho životnosť a znižuje sa náročnosť údržby.

Úzke stĺpy brány Ditec Sector Reset znižujú priestorové nároky, takže sú ideálne pre inštaláciu aj v stiesnených priestoroch. Samonosné stĺpy a zabudovaný motor umožňujú tiež inštaláciu v úzkych uličkách.

Priemyselná rýchlobežná brána potravinárska

Soft Reset Food so samoopravovacou plachtou pre potravinárske prostredie

Rýchlobežná brána Ditec Soft reset Food je navrhnutá v súlade so štandardmi a požiadavkami potravinárskeho priemyslu. Je to ideálne riešenie, keď koncový užívateľ potrebuje skombinovať výhody rýchlobežnej brány s vysokými hygienickými požiadavkami potravinárskeho prostredia.

Brány Ditec Soft Reset Food ponúkajú rýchly a vysoký počet otváracích cyklov, čo pomáha dosiahnuť optimálny pracovný proces a znižuje riziko kontaminácie.

Všetky kovové časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele,  vďaka čomu je zariadenie Ditec Soft Reset Food odolný voči častému umývaniu. Hladký vrchný kryt so zošikmenou hornou častou zabraňuje hromadeniu vody. Okrem toho je v spodnej časti je navrhnutý dodatočný odtok vody, ktorý odvádza zachytenú vodu do strany.

Vysoká rýchlosť otvárania až do 2,3 m/s rýchla rýchlosť zatvárania zabezpečujú, že braná nezostane otvorená dlhšie, ako je potrebné. Samo reparačná polyesterová plachta zaisťuje tesnosť medzi oboma priestormi. Brána je plne umývateľná chemickým čistiacim prostriedkom. Vďaka prvkom z nehrdzavejúcej ocele s brúseným povrchom (AISI304) a elektronickým komponentom s krytím IP67.

V kryte nehrdzavejúcej ocele je umiestnená riadiaca jednotka (IP67), ktorá je so svojim 32-miestnym LCD displejom cenným pomocníkom pri informovaní koncových používateľov o prevádzke brány. Inštalatér môže jednoducho meniť nastavenia a plánovať počty cyklov údržby.

Rýchlobežné skladacie rolovacie brány:

Rýchlobežná rolovacia priemyselná brána 11

TRAFFIC C = rolovacia rýchlobežná brána z modulárnych častí

Flexibilné priemyselné rýchlobežné brány DITEC pracujú rádovo rýchlejšie ako sekčné brány, čím zabraňujú vnikaniu prachu a iných nečistôt a prestupu chladu, tepla, prachu a hluku.

Sú určené pre  sklady potravín, výrobné a chemické závody alebo distribučné sklady a logistické centrá.

Spoločnými znakmi dverí sú spoľahlivá prevádzka, rôzne možnosti ovládania pomocou rôznych senzorov, moderné bezpečnostné riešenia a estetický vzhľad. Dajú sa objednať v niekoľkých prevedeniach podľa potrieb zákazníka.

Ľahko sa inštalujú a jednoducho nastavujú. Štandardne sa dodávajú s priehľadným okno, ale môžu byť priehľadné po celej dĺžke plachty.

K prevádzkovaniu je k dispozícií široká škála ďalšieho príslušenstva.

Odporúča sa pre veľké vstupy Traffic (max. 11 metrov) Po otvorení je panel sploštený remienkami, aby sa profily nezmačkali, čo zaručuje dlhodobú estetiku a spoľahlivosť.

Dobrá tepelná a zvuková izolácia a vodorovné výstužné profily v paneli zvyšujú pevnosť a odolnosť dverí proti vetru.

Dôležitou technickou vlastnosťou je, že po namontovaní dverí vchod nestráca svoje rozmery.

TRAFFIC je možné pripojiť aj k ľubovoľnému diaľkovému ovládaniu: indukčnej slučke, radaru alebo infračervenému senzoru, rádiovému diaľkovému ovládaniu, ovládaniu tlačidlom alebo ťahovým spínačom.

Priemyselná brána TRAFFIC C:

 • pozostáva z mohutných, spoľahlivých a modulárnych sekcií … ideálne riešenie pre stredné a veľké vchody
 • široká škála bezpečnostných prvkov
 • flexibilný dizajn vďaka plachtovým modulom
 • jednoduchá a rýchla inštalácia
 • vysoká bezpečnosť a spoľahlivosť
 • Infračervené fotobunky zabudované do špeciálneho bočného pozinkovaného krytu
 • Pružné v celej šírke vymeniteľné modulárne profily vyrobené zo špeciálneho polyesterového materiálu a / alebo číreho PVC.
Rýchlobežná rolovacia priemyselná brána 13
Rýchlobežná rolovacia priemyselná dráha 12 1

Automatické sekčné priemyselné brány:

Automatické sekčné priemyselné brány 1

Sekčné priemyselné brány LISBON

Vysoko kvalitná sekčná priemyselná brána. S izolačnými rebrovanými panelmi s hrúbkou 40 mm. Pružinový systém je v zásade navrhnutý na 20 000 cyklov, ale je možné ho samozrejme zvýšiť na 50 – 75 – 100 tisíc cyklov.

Z niekoľkých typov koľajnicových vedení si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu prostrediu a používaniu. Na základe hodnotenia brány (TÜV, CE) spĺňa všetky domáce a európske požiadavky. Bránu je možné posúvať ručne alebo motoricky.

 • Najvýhodnejšie sa používa na prechodné otvory
 • Odolné proti poveternostným vplyvom
 • Maximálna bezpečnosť
 • Masívne panely poskytujú viac priestoru vo vnútri aj mimo budovy
 • Prevádzka a otváranie sú jednoduché a praktické
 • Poskytujú lepšie monitorovanie životného prostredia
 • Bezpečné pri ochranu majetku
 • Zvyšujú ekonomickú hodnotu budovy a vyhovujú všetky požadovaným potrebám
 • Spoľahlivosť

Technické parametre:

 • Až do šírky otvoru 7 m
 • Minimálna potreba miesta na prepojke je 200 mm
 • Vlastnosti odporúčaných modelov:

Panely priemyselných brán DITEC majú novú ochranu proti privretiu, sú mohutné a majú vysoký stupeň tepelnej a zvukovej izolácie. Kovová konštrukcia pozinkovaného sendviča účinne chráni panely pred prírodnými vplyvmi.

Sekčné panoramatické panelové brány FULL VISION

Panelové brány umožňujú vymeniť štandardné panely za izolované hliníkové rámy s priehľadnými akrilovými vložkami. Brána tak poskytuje viac svetla vo vnútri budovy.

Bránu je možné vyrobiť z panelov FULL VISION buď len pre jednu sekciu alebo pre všetky, podľa požiadavky zákazníka. Hliníkové rámy môžu byť štandardne dodané v akejkoľvek farbe zo stupnice RAL.

Existujú dva spôsoby ovládania priemyselných sekčných brán. S ručným alebo motorovým ovládaním. V prípade ručného ovládania je na pružinový hriadeľ brány namontovaný pružinový navijak, ktorý je možné ovládať pozinkovanou reťazou.

V prípade motorickej prevádzky máme 2 možnosti:

 • Prevádzka HOLD TO RUN. Tu je motor DOD 14 namontovaný na konci hriadeľa pružiny a je vybavený spínačom s tlačidlom HORE a DOLE. Motor beží, kým nestlačíte tlačidlo alebo kým sa brána nedostane do hornej alebo dolnej koncovej polohy.
 • AUTOMATICKÁ prevádzka. Pružinový motor DOD 14 je ovládaný pulzným ovládačom E1A. Ovládač má tlačidlo DOWN-STOP a integrovaný rádiový prijímač. Od tejto chvíle možno bránu ovládať rôznymi spôsobmi, napríklad pomocou rádiového diaľkového ovládania, radaru, ťahového spínača atď. Je možné nastaviť čas automatického zatvárania, aby ste po prejazde nemuseli dávať bráne príkaz na zatváranie. Vyžaduje sa aj bezpečnostné zariadenie, ktoré zabráni poškodeniu osôb alebo cenností pri zatváraní brány. Z tohto dôvodu sú v spodnej častí brány nainštalované predné infračervené ochranné zariadenia, ktoré v prípade detekcie prekážky zastavia bránu skôr, ako sa jej dotkne.

Vchodové dvere: Do priemyselnej sekčnej brány je možné zabudovať prístupové dvere, tieto dvere uľahčujú osobám vstup a výstup, takže nemusí sa brána vždy otvárať, ak ňou niekto chce prejsť.

Integrované personálne dvere sú vybavené všetkým príslušenstvom, ktoré plnohodnotné dvere potrebujú. Kľučka, otváranie cylindrickej vložky znútra a zvonku, mechanický zatvárač dverí.

V prípade automatickej brány bezpečnostný elektrický balík zabezpečuje, aby sa brána nemohla otvoriť, kým integrované dvere sú otvorené.

Panoramatická panelová brána
Panoramatická panelová brána 2

Kde všade montujeme priemyselné brány?

Bratislavský kraj

V Bratislave máme mnoho spokojných zákazníkov a priemyselné brány montujeme po celom Bratislavskom kraji.

Trnavský kraj

Sídlime neďaleko Trnavy, takže priemyselné brány dodávame a montujeme po celom Trnavskom kraji.

Ste z iného regiónu?

Neváhajte a aj tak nás kontaktujte – radi vám namontujeme priemyselnú bránu aj v iných krajoch.

Je to tak jednoduché:

1. Kontaktujte nás

Napíšte nám alebo zavolajte. Radi si vypočujeme vaše priania a ochotne vám poradíme s výberom.

2. Bezplatná obhliadka

Aby sme vám mohli vypracovať nezáväznú cenovú ponuku, spravíme obhliadku priamo na mieste realizácie.

3. Dodanie a montáž

Po dohodnutí detailov vám dodáme a namontujeme objednané produkty. Spravíme všetko pre vašu spokojnosť 🙂

Rýchly kontakt:

Kontaktujte nás